Search
Kurtyny bezpieczeństwa

Przekaźniki bezpieczeństwa w Gigaom – polecane urządzenia

Przekaźniki bezpieczeństwa znajdują się w stałej ofercie Gigaom. Lista urządzeń jest długa, więc warto wiedzieć, na jakie urządzenia zwrócić szczególną uwagę. Poniżej znajdziesz nasze polecenia i krótkie opisy wybranych sprzętów. Zachęcamy do zapoznania się.

Firma Gigaom to godne zaufania przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 2009 roku. Gigaom.pl to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych z komponentami automatyki przemysłowej w naszym kraju – co więcej, ciągle się rozwija!

O ofercie sklepu znajdują się urządzenia od najlepszych producentów, które wyróżniają się niezawodnością. W sprzedaży są m.in. przekaźniki bezpieczeństwa – ich wybór w Gigaom jest spory, dlatego warto wiedzieć, na jakie modele zwrócić szczególną uwagę. Poniżej wybraliśmy je dla was i krótko opisaliśmy.

Przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 230VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so

Chcielibyśmy polecić przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 230VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so. Wybraliśmy to urządzenie przede wszystkim dlatego, że jego producentem jest znana i ceniona marka: Pilz. To dostawca kompletnej technologii automatyzacji, który działa w skali międzynarodowej. To niemieckie przedsiębiorstwo, które cieszy się zaufaniem wielu klientów.

Model Pilz 774318 to samodzielny przekaźnik bezpieczeństwa, który znajduje zastosowanie w monitorowaniu wyłącznika bezpieczeństwa E-STOP oraz w bramkach bezpieczeństwa. To zdecydowanie niezawodny sprzęt, a oto jego dodatkowe cechy:

1) start automatyczny/ręczny;
2) UB 230 V AC/24 V DC;
3) szerokość: 45 mm;
4) zintegrowane zaciski śrubowe.

Można jeszcze dodać, że urządzenie posiada wejścia: okablowanie 1/2-kanałowe z detekcją zwarć między stykami lub bez, oraz wyjścia: 3 N/O, 1N/Z, 1 SC.

Przekaźniki bezpieczeństwa

Przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 230VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so znajduje się oczywiście w stałej ofercie sklepu Gigaom: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/przekaznik-bezpieczenstwa-pnoz-x3-230vac-24vdc-3n-o-1n-c-1so. Model Pilz 774318 to sprzęt z najwyższej półki, można być pewnym jego jakości. Zachęcamy do zajrzenia na stronę sklepu, aby dowiedzieć się szczegółów.

Przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 24VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so

Trzeba wiedzieć, że przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 24VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so to absolutny sprzedażowy bestseller w sklepie Gigaom. To także urządzenie od znanego i cenionego na całym świecie producenta Pilz. Podobnie jak wyżej opisywany przekaźnik model Pilz 774310 to także samodzielny przekaźnik bezpieczeństwa, który znajduje zastosowanie w monitorowaniu wyłącznika bezpieczeństwa E-STOP, a także w bramkach bezpieczeństwa.
Posiada wejścia: okablowanie 1/2-kanałowe z detekcją zwarć między stykami lub bez, oraz wyjścia: 3 N/O, 1N/Z, 1 SC. Jego szerokość to 45 mm, a start automatyczny/monitorowany. To urządzenie zdecydowanie warte uwagi!

Zajrzyj do sklepu Gigaom, gdzie przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 24VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so jest w stałej ofercie i w naprawdę atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/przekaznik-bezpieczenstwa-pnoz-x3-24vac-24vdc-3n-o-1n-c-1so. Model Pilz 774310 nie bez powodu jest sprzedażowym bestsellerem! Zapytaj pracowników Gigaom o szczegóły.

Moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP

Ostatnim urządzeniem, jakie chcemy przedstawić w tym krótkim zestawieniu, jest moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP. Tym razem to sprzęt od producenta Schneider Electric – równie znanego i cieszącego się bardzo dobrą opinią wśród klientów z całego świata.

Model XPSUAF13AP znajduje zastosowanie w monitorowaniu styków antywalentnych oraz w zatrzymaniu awaryjnym, monitorowaniu osłon i kurtyn świetlnych. To niezawodne urządzenie posiadające 2 wejścia bezpieczeństwa oraz 3 NO wyjścia bezpieczeństwa, natomiast jeśli chodzi o rodzaj rozruchu: automatyczne/ręczne/monitorowane.

Moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP kupicie w atrakcyjnej cenie w sklepie Gigaom: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/modul-bezpieczenstwa-xpsuaf13ap. To urządzenie o numerze katalogowym XPSUAF13AP uzyskuje bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapytaj doświadczonych pracowników sklepu!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *