Search
Kamera samochód

Ivel.pl – kamery samochodowe i automatyka do bram

Ivel.pl to znany i ceniony przez klientów sklep internetowy z akcesoriami do monitoringu, systemami alarmowymi, domofonami, wideodomofonami, interkomami itp. W Ivel znajdzie się też coś dla kierowców: w ofercie jest automatyka do bram oraz kamery samochodowe, rejestratory trasy.

Ivel.pl to sklep stworzony z myślą o ludziach, którzy szukają niezawodnych systemów zabezpieczeń oraz systemów teleinformatycznych. W sklepie Ivel dostępne są akcesoria niezbędne do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu czy systemu alarmowego – zarówno w dużych biurowcach, magazynach czy zakładach przemysłowych, jak i budynkach wielorodzinnych oraz domach prywatnych.

Czujnik gazu

W tym sklepie zaopatrują się klienci hurtowi i detaliczni, a w ofercie znajdują się zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste zestawy idealne do domowego użytku. Jednak wszystkie urządzenia to sprzęt z najwyższej półki, niezawodny, bezawaryjny, pochodzący od najlepszych światowych producentów – a to wszystko w konkurencyjnych cenach i z możliwością szybkiego zamówienia. W razie problemów z wyborem konkretnych urządzeń, pracownicy chętnie służą pomocą, oferując fachowe doradztwo.

Oferta Ivel jest niezwykle szeroka, w jej skład wchodzą m.in.: akcesoria do monitoringu (w tym monitoringu IP, AHD czy HDCVI), innowacyjne systemy alarmowe do małych i dużych budynków, domofony i wideodomofony do domów jedno- i wielorodzinnych, systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK, elementy sieci LAN oraz WLAN.

Oprócz tego w Ivel znajdzie się też coś dla kierowców – dostępna jest automatyka do bram, kamery samochodowe i rejestratory trasy. Poniżej opisujemy te urządzenia i wskazujemy, dlaczego warto w nie zainwestować. Koniecznie zobacz.

Kamery samochodowe – rejestratory trasy

Każdego dnia dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Niekiedy bardzo trudno jest udowodnić, kto zawinił w danym przypadku – dopiero po długim dochodzeniu policji poznaje się rzeczywistego sprawcę. Inaczej sprawa wygląda, gdy w aucie jest zamontowana kamera samochodowa, wówczas wszystko od razu widać jak na dłoni.

Kamery samochodowe dokładnie rejestrują, co dzieje się w pobliżu auta – nie tylko gdy znajduje się w ruchu, ale także wtedy, gdy stoi na parkingu. Są one bowiem wyposażone w detekcję ruchu. Takie rejestratory trasy zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i chronią jego interesy, gdy dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia. Co więcej, takie urządzenia sprawdzają się zarówno w autach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych.

W sklepie ivel.pl dostępne są nowoczesne, niezawodne kamery samochodowe. Rejestratory trasy od Ivel są proste w obsłudze, niedrogie, a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Gwarantują one najlepszą jakość obrazu, a niektóre modele posiadają funkcję nagrywania dźwięku. Urządzenia od Ivel zapewniają dobrą jakość obrazu bez względu na warunki otoczenia.

Hikvision camera

Automatyka do bram

Automatyka do bram to niezwykle istotny sprzęt. Przede wszystkim taki system doskonale zabezpiecza posesję przed niepożądanymi osobami, a po drugie znacznie podnosi komfort korzystania z bramy wjazdowej – zamontowana automatyka do bram umożliwia zdalne otwieranie bramy, nie trzeba wtedy specjalnie wychodzić z samochodu, aby ją otworzyć. Zdecydowanie warto zainwestować w tego typu sprzęt.
W sklepie ivel.pl znajdziecie urządzenia z tej kategorii od najlepszych producentów.

W Ivel dostępna jest zaawansowana automatyka do bram, dostosowana do specyfiki każdej bramy wjazdowej. W ofercie sklepu znajdują się: akcesoria do bram (zawiasy, ograniczniki, listwy, piloty, lampy i przyciski, czujniki fotokomórki, wózki do bram przesuwnych), siłowniki do bram garażowych, siłowniki do bram przesuwnych, siłowniki do bram skrzydłowych, akcesoria i szlabany. Warto przejrzeć ofertę.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *