Search
Citylight reklama

Citylight czyli jak skutecznie zareklamować swoją firmę

Citylighty to nowoczesna forma reklamy zewnętrznej umieszczana przy węzłach komunikacyjnych oraz na deptakach. Reklama typu citylight pozwala przyciągnąć uwagę przechodnia w naturalny, nieinwazyjny sposób – bez konieczności stosowanie wielkich, krzykliwych grafik czy kontrowersyjnych sloganów.

Jeśli myślisz o tym jak skutecznie zareklamować swoją firmę jedną z dobrych odpowiedzi są właśnie citylighty. Ta nowoczesna forma reklamy pozwala przyciągnąć uwagę przechodnia czy oczekującego na transport odbiorcy w sposób naturalny, nieinwazyjny, bez konieczności inwestowania pieniędzy w wielkie reklamy czy zatrudniania specjalistów od chwytliwych, kontrowersyjnych haseł. Citylighty umieszczone na przystankach autobusowych czy deptakach w naturalny sposób zachęcają przechodniów do zapoznania się z naszą ofertą. Brzmi świetnie, prawda?

Reklama citylight

Co to są citylighty?

Citylighty to są nowoczesne nośniki reklamowe umieszczone najczęściej na przystankach autobusowych i deptakach. Tego rodzaju specyficzne rozmieszczenie citylightów pozwala na stałą, nieinwazyjną, a jednocześnie skuteczną ekspozycję naszej reklamy, dzięki czemu możemy liczyć na sporą liczbę odbiorców naszej reklamy.

Citylighty stanowią poniekąd część miejskiego krajobrazu. Wtapiają się w krajobraz miejskiej dżungli, a jednocześnie stanowią nowy element tego obrazu, nowoczesną reklamę, która odbiega od dotychczasowych reklam zewnętrznych. Citylighty są niezwykle popularne w USA czy zachodniej Europie, jednak w Polsce stanowią stosunkowo nowy rodzaj reklamy, dlatego wielu potencjalnych klientów zwraca na nie szczególną uwagę.

Cena i wymiary citylightów

Decydując się na reklamę typu citylight powinniśmy wiedzieć, że jej cena w dużej mierze będzie uzależniona od miejsca, w którym dana reklama zostanie umieszona.

I tak, reklama citylight na przystanku autobusowym to koszt rzędu 790 zł – 1990 zł za miesiąc, a jej wymiar to 1.2 x 1.8 m.

citylighty wolnostojące to bardzo podobna półka cenowa – 790 zł – 1990 zł/ miesiąc przy wymiarach 1.2 x 1.8 m.

Z kolei citylighty na słupach kosztują około 690 zł – 1600 zł za miesiąc przy niezmiennych wymiarach 1.2 x 1.8 m.

Warto nadmienić, że na ostateczny koszt reklamy składają się także czynniki takie jak lokalizacja, oświetlenie, długość kampanii oraz liczba wynajętych nośników.

Bilboardy w ZnajdzReklame.pl – oferta firmy

ZnajdzReklame.pl to firma, która posiada doświadczenie i spore zaplecze w kwestii organizowania kampanii na bilboardach, citylightach i innych źródłach reklamy zewnętrznej. Wszystko dlatego, że agencja oferuje ponad 30.000 powierzchni reklamowych w aż 500 miastach całej Polski. Możemy więc zorganizować zarówno lokalną kampanię na mniejszą skalę, jak i kampanię o wymiarze ogólnopolskim.

Reklamy zewnętrzne wielkoformatowe

Oferta firmy ZnajdzReklame.pl to cały wachlarz różnego rodzaju usług reklamowych:

– reklamy na bilboardach, muralach, autobusach, telebimach czy paczkomatach,
– reklamy wielkoformatowe,
– citylighty,
– profesjonalne kampanie sms i internetowe.

Ponadto, firma zupełnie za darmo wykona dla nas wycenę, więc możemy niezobowiązująco dowiedzieć się ile będzie nas kosztować całe przedsięwzięcie i jak widzą to profesjonaliści.

To, co szczególnie cenią klienci współpracujący już z firmą ZnajdzReklame.pl to fakt, iż zarówno w trakcie trwania kampanii, jak i po jej zakończeniu możemy liczyć na pełen raport z przeprowadzonych działań. Dzięki temu stale monitorujemy co się dzieje, a dodatkowo możemy samodzielnie ocenić skuteczność wykonanej usługi.

Warto postawić na citylighty jeśli chcemy stworzyć kampanię przyjazną i skuteczną, a naszą grupą docelową są przede wszystkim Ci zabiegani, podróżujący stale komunikacją miejską ludzie. Oczekiwanie na tramwaj czy autobus to doskonała okazja do tego, aby ze skupieniem i uwagą zapoznać się z ofertą naszej marki. Sprawdź citylighty oraz inne formy reklamy dla Twojej firmy już dziś!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *